Pracownik Magazynu

19.04.2023

WARSZAWA (woj. Mazowieckie )
od 22.8 do 27.36 PLN/godz.
(brutto)

OGŁOSZENIE NR 1281

Koncern PGF współpracuje z ponad 600 producentami farmaceutycznymi, prowadzi 13 centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Udział sprzedaży w krajowym rynku farmaceutycznym wynosi ponad 20%.

Praca na magazynie logistycznym polega na przygotowaniu towaru do wysyłki. Pierwszego dnia w magazynie odbywa się szkolenie. Praca nie jest trudna i nie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia, bez hałasu i zapachów w wygodnej i specjalnie wyposażonej hali produkcyjnej. Praca po 12 godzin na 2 zmiany – 6:00-18:00 i 18:00 – 6:00 lub 3 zmiany po 8 godzin (w zależności od zamówień). Praca polega na realizacji zamówień on-line tzn pakowanie leków za pomocą skanera, kompletacja zamówień zgodnie z tym, co pokazuje system, układanie produktów.

Obowiązki

  • praca przy kompletacji leków
  • dbałość o kompletowany towar
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • praca w hali ciepłej

Wymagane kwalifikacje

  • praca ze skanerem
  • pracowitość i zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Wynagrodzenie

  • od 22.8 do 27.36 PLN/godz. (brutto)

Czas Pracy

  • 8-12 godz. dziennie
  • 200-240 godz. miesięcznie
  • Liczba zmian: 2
    1. 12:00 – 20:00
    2. 20:00 – 04:00

Zakwaterowanie

  • Koszt zakwaterowania 430 PLN miesięcznie
  • pokoje 4-osobowe, kuchnia, łazienka

Pozostałe Informacje

  • oświadczenie po stronie pracodawcy
  • badania lekarskie po stronie pracodawcy
  • odzież robocza po stronie pracodawcy
  • pomagamy w wyrobieniu karty pobytu
  • osoba deklaruje pracę przez cały okres wizy, w przypadku zerwania kontraktu, zwraca poniesione koszty w wysokości 500 za badania lekarskie, szkolenia bhp, ubranie robocze, koszty administracyjne, transport do miejsca zakwaterowania
  • możliwość wyjazdu 7 dni przed zakończeniem wizy

Kontakt-Formular

Sie können sich auch bewerben, indem Sie uns anrufen

Hotline geöffnet von Mo-Fr 08:00 bis 19:00 Uh

Sie können auch Ihre Kontaktdaten hinterlassen und wir werden uns zu einem passenden Zeitpunkt mit Ihnen in Verbindung setzen.

    Lebenslauf senden

    Ich stimme der Verarbeitung durch die FSG Empleo Personal GmbH der ul.Alten Marktoberdorfer Str. 14, 87616 Marktoberdorf meiner persönlichen Daten, die im Bewerbungsformular enthalten sind.